Tisk

Sady Komplet - vaření ze sladových výtažků

Vážení zákazníci, dovolte aby vám fa Mr. Sládek s.r.o. představila novou řadu vlastních souprav určených k domácímu vaření piva.Tyto sady jsou určeny pro pokročilejší pivovarníky. Vaření ze sladového výtažku probíhá téměř stejně jako ze sladu, jen s tím rozdílem, že začínáte chmelovarem s již hotovou sladinou. Tekutý sladový výtažek je vyroben ze sladiny, která vzniká vařením rozemletého sladu v pitné vodě s následným zahuštěním v unikátních odparkách, kdy je dosaženo vření a odpaření vody už při 43°C, která nepoškozuje hlavní složku-cukr sladový - karamelizací. Naše sladové výtažky neobsahují žádné konzervanty ani přídavné látky.
Sady jsou vyrobeny ze sladů nejvyšší jakosti, chmelový granulát dle druhu piva (CZ, DE, UK, USA) a sušené kvasnice svrchní či spodní, výhradně od prověřených výrobců. Všechny recepty jsou nejen námi odzkoušené a my budeme rádi, když pivo z nich uvařené si oblíbíte i vy.

Pro lepší orientaci si můžete vybírat podle země původu.

fa Mr. Sládek s.r.o., veškerá práva vyhrazena.

Všechny sady obsahují JEČNÝ SLAD.

Důležité upozornění: všechy sady fy Mr. Sládek s.r.o. jsou sestaveny tak, že oproti průmyslově vyráběným  koncentrátům není při vaření piva z těchto sad počítáno se surogací - dodáním přídavných cukrů do primární fermentace.

Tyto přídavky cukrů jsou neslučitelné se zákonem o várečné čistotě piva (Reinheitsgebot).. a my se snažíme nabídnout vám naše výrobky v nejvyšší možné kvalitě.

Výjimku tvoří některé speciály, kdy daný styl vyžaduje přídavek belgického kandovaného cukru nebo koření.

Všechny sady pro vás připravil: sládek Rostislav Kosňovský