Tisk

Sady Komplet - vaření ze sladových výtažků

Vážení zákazníci, dovolte aby vám fa Mr.Sládek s.r.o. představila novou řadu vlastních souprav určených k domácímu vaření piva.Tyto sady jsou určeny pro pokročilejší pivovarníky. Vaření ze sladového výtažku probíhá téměř stejně jako ze sladu, jen s tím rozdílem, že začínáte chmelovarem s již hotovou sladinou. Tekutý sladový výtažek je vyroben ze sladiny, která vzniká vařením rozemletého sladu v pitné vodě s následným zahuštěním v unikátních odparkách, kdy je dosaženo vření a odpaření vody už při 43°C, která nepoškozuje hlavní složku-cukr sladový - karamelizací.
Sady obsahují sladové výtažky nejvyšší jakosti (CZ, DE), chmely dle druhu piva (CZ, DE, UK, USA) a sušené kvasnice svrchní či spodní, výhradně od firmy Fermentis. Záleží na Vás, pro jakou technologii kvašení se rozhodnete. Všechny tyto recepty jsou nejen námi odzkoušené a my budeme rádi, když pivo z nich uvařené si oblíbíte i vy.

fa Mr.Sládek s.r.o., veškerá práva vyhrazena.

Všechny sady obsahují LEPEK.

Důležité upozornění : všechy sady fy Mr.Sládek s.r.o. jsou sestaveny tak, že oproti průmyslově vyráběným  koncentrátům není při vaření piva z těchto sad počítáno se surogací - dodáním přídavných cukrů do primární fermentace.

Tyto přídavky cukrů jsou neslučitelné se zákonem o várečné čistotě piva (Reinheitsgebot).. a my se snažíme nabídnout vám naše výrobky v nejvyšší možné kvalitě.

Výjimku tvoří některé speciály, kdy daný styl vyžaduje přídavek kandisu nebo koření.

Všechny  sady pro vás připravil:

sládek Rostislav Kosňovský